بسته بندی اثاثیه منزل در اقدسیه 22110375-021

بسته بندی اثاثیه منزل در اقدسیه 22110375-021

 

 

امروزه به دلیل پیچیده بودن برنامه زندگی و نبود حوصله کافی، اسباب کشی و باربری از معضل هایی است که وقتی قرار است با آن مواجه شویم، استرس و نگرانی سراغمان می آید چرا که اسباب کشی کاری زمان بر و اعصاب خورد کن است. بسته بندی اثاثیه و اسباب منزل و یا حتی بسته بندی لوازم شرکت اولین نگرانی و فشار فکری می باشد که با آن روبرو میشویم.

از همین رو باربری آرتا چاره ای اندیشید و خدماتی را با عنوان بسته بندی مخصوص باربری ارائه داد تا بسته بندی برای اسباب کشی منزل و لوازم شرکت شما را در منطقه اقدسیه به عهده بگیرد. کارکنان ما با انواع کارتن در سایز های مختلف، فوم های ضربه گیر و سلفون به منظور مواظبت از لوازم حساس، وارد صحنه می شوند و بسته بندی سریع و اصولی را به شما ارائه می دهند.

مزایای استفاده از خدمات بسته بندی :

  • درگیر نشدن با مسائل و مشکلات بسته بندی
  • صرفه جویی در هزینه و زمان
  • رفع هر گونه نگرانی از آسیب دیدن به وسایل حساس
  • ارائه انواع کارتن مخصوص باربری و فم های ضربه گیر توسط خود ما
  • و در نهایت کاهش استرس و آسودگی خاطر از باربری

 

 

شما هم میتوانید خدمات بسته بندی برای اقدسیه را جداگانه سفارش دهید و هم به همراه باربری که در این صورت از تخفیف نیز برخوردار خواهید شد. باربری آرتا با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری و همچنین خدمات بسته بندی برای شرکت و منزل دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و نگرانی شما را از جهت باربری و بسته بندی اسباب برطرف میکند.

 

 

شماره تماس ها :

021-۲۲۱۱۰۳۷۵
021-۴۴۳۵۵۶۷۴
021-۶۶۰۹۸۲۴۳
021-۸۸۸۵۰۵۴۱