باربری تهرانپارس شرقی

باربری تهرانپارس شرقی حمل بار و اثاثیه منزل در تهرانپارس 22110375

شرکت باربری تهرانپارس یعنی چه؟

تهرانپارس یکی از محله های محدوده منطقه 4 و 8 تهران است که خود شامل دو قسمت تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی میباشد.

شرکت های باربری زیادی در سطح این شهر وجود دارند اما هیچ کدام از آنها خدمات ایمن و حرفه ای که باربری تهرانپارس شرق ما ارائه میدهد را ندارند.

بهترین باربری چگونه عمل میکند؟

شرکت حمل بار و اثاثیه آرتا تهران این اطمینان را به شما میدهد که بدون خطو خش و بدون نگرانی تمامی بار و اثاثیه شما را در تهران جابجا کرده و به مقصدتان میرساند.

باربری تهرانپارس شرقی تنها با یک تماس تمامی خدمات خود نظیر مشاوره در نحوه جمع کردن اثاثیه-مشاوره در نحوه بسته بندی و چیدمان بار را به شما ارائه میدهد.

شرکت های باربری چه خدماتی ارائه میدهند؟

باربری تهرانپارس دارای انواع ماشین آلات مخصوص حمل بار نظیر: وانت بزرگ و کوچک-خاور روباز و مسقف-خاور 3متری و 6متری و…. تمامی این ماشین آلات مجهز به تعداد زیادی پتو و کارتن در داخل کانتینر هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی حین جابجایی جلوگیری شود.

باربری تهرانپارس تهران در این نیم قرن تجربه حرفه ای حالا در امر حمل هرنوع کالای تجاری-نمایشگاهی-اداری-جهیزیه عروس و اثاث منازل متخصص و کاربلد میباشد.

باربری در تهرانپارس تهران

درباره نحوه ی کار کارگران و پرسنل باربری آرتا:

باربری تهرانپارس شرقی با در اختیار گذاشتن کارگران مجرب و جوان که تمامی آنان در امر حمل و بسته بندی هرنوع کالا متخصص و ماهر میباشند.این کارگران با رعایت نکات ایمنی و تخصصی وسایل شما را جابجا کرده پس با خیالی آسوده و بدون دغدغه اسباب کشی خود را به ما بسپارید.

کارگران باربری ما در این امر چندین سال تجربه دارند و آگاهی کاملی راجب نحوه جابجایی اسباب میدانند .یعنی انان میدانند که چگونه مبلمان-سایدبای ساید و انواع گاوصندوق را جابجا کرد بگونه ای که نه به اثاثیه آسیبی وارد شود نه به در و دیوار خانه .

نحوه ی درست بسته بندی اثاثیه چگونه است؟

پک های بسته بندی باربری تهرانپارس بهره گیری شده از کشورهای اروپایی بوده منظور این است که ما به روش های نوین رپ-بابل رپ-استرچ رپ هرنوع کالا و اثاثیه را بسته بندی میکنیم.

این کار باعث میشود تا در حین جابجایی اثاثیه آسیبی نبینند و آنها را در سلامت کامل به مقصدتان برسانیم.

باربری آرتا با ارائه انواع کارتن های بزرگ و محکم-انواع چسب-نایلون های حبابدار-فوم های مرغوب بهترین بسته بندی را برای مشتریان عزیز به ارمغان می اورد.

بسته بندی اثاثیه